Team organizujący MotoMikołaje Białymstok.

Akcja nie mogłaby powstać gdyby nie osoby które poświęciły swój czas, chęci, energię i nie rzadko swoje prywatne życie. Śmiałkami którzy podjęli się wyzwania są ludzie dla których pasją są motocykle. Każdy jest inny i posiada swoje mocne i słabe strony dlatego przy organizacji takich eventów niezbędna jest współpraca.

Nasza drużyna składa się z kilku unikalnych osób:

Mariusz Dobrowolski – Główny organizator edycji 2018r.. Pasjonat podróży motocyklowych, enduro, żeglarz i koszykarz amator. Bryluje w obszarach takich jak kreatywność, reklama, media, działanie. Uwielbia pomagać i jest otwarty na szczytne cele.

 

 Damian Jackowski – Główny organizator akcji w latach w 2013-2017 r. Posiada niespożyte pokłady energii i uwielbia działać. Wieloletni motocyklista i działacz w społeczności motocyklistów w Białymstoku.

 

Beata Szuchnicka‎ – współorganizator akcji od pierwszej edycji w 2013 r. Miłośniczka motocykli, biegów i maratonów. Studzi gorące męskie głowy. Dorzuca do zespołu kobiecą intuicję i mądrość.

 

 Marek Andrzejuk – współorganizator akcji od drugiej edycji w 2014 r.  Uwielbia motocykle, samochody 4x4, żeglarz od kołyski. Sprawny negocjator oraz fundraiser, znajduje złote rozwiązania tam gdzie inni nie widzą.

 

 Marcin Grześ – współorganizator od pierwszej edycji w 2013 r.  cichy introwertyk, woli obserwować otoczenie z boku. Młody stażem pasjonat motocykli. Wieloletni działacz w organizacjach pozarządowych w Białymstoku.

 

 Jolanta Siemieniuk – uczestnik wcześniejszych edycji, obecnie współorganizator. Urodzona Waga – sprawiedliwa, zrównoważona ale i zmienna. Motocyklistka i pasjonatka podróży motocyklowych bez względu na pogodę i porę dnia. Organizatorka kobiecych wypraw motocyklowych. Działaczka społeczna, angażująca się i wspierająca wszelkie akcje charytatywne.

 

 Piotr Siemieniuk – uczestnik wcześniejszych edycji, obecnie współorganizator. Od dziecka pasjonat pojazdów o dwóch kołach. Kocha podróże motocyklowe które współdzieli wraz swoją drugą połową (również motocyklistka).

 

 Ola Lewczuk –  dołączyła do współorganizatorów w tym roku, biorąc udział we wcześniejszych akcjach MotoMikołajowych. Przemierza świat na motocyklu, zarażona miłością do dwóch kółek przez męża. Swoją radością i doświadczeniami z podróży dzieli się na swoim blogu, pokazując jak piękny jest świat z perspektywy globtrotera.

 

Michał Lewczuk- aktywny MotoMikołaj już kolejną edycję, w tym roku dołączył do ekipy współorganizatorów. Pasjonat podróży i zapalony motocyklista, który motocyklem będzie jeździł do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

 

 

Osoby które organizowały MotoMikołaje w poprzednich latach:

Paweł Prokopowski – współorganizator w latach 2013-2016 r. Kreatywny twórca, posiada wiele pomysłów i zainteresowań na które czasem brakuje czasu. Jako społecznik działa w organizacjach pozarządowych. Od wielu lat jeździ motocyklem i działa w społeczności motocyklistów w Białymstoku.

Monika Bartnicka – współorganizator akcji 2014-2017. Druga dama w zespole, i pasjonatka dwóch kółek. Pomaga ogarniać tematy handlowe. Lubi bardziej słuchać niż mówić i zaskakuje trafnością swoich wniosków i propozycji.

Michał Tyszko – współorganizator w latach 2014-2017 Prywatnie miłośnik prędkości, zawodowo grafik. Obecnie dużo czasu poświęca hobby jakim jest fotografowanie. Uwielbia wywoływać uśmiech na twarzach dzieci. Wykorzystuje swoje umiejętności na potrzeby kreacji wizualnej całego wydarzenia. Twórca obecnego logo MotoMikołaje.