Team organizujący MotoMikołaje Białymstok.

Akcja nie mogłaby powstać gdyby nie osoby które poświęciły swój czas, chęci, energię i nie rzadko swoje prywatne życie. Śmiałkami którzy podjęli się wyzwania są ludzie dla których pasją są motocykle. Każdy jest inny i posiada swoje mocne i słabe strony dlatego przy organizacji takich eventów niezbędna jest współpraca.

Nasza drużyna składa się z kilku unikalnych osób:

Mariusz DobrowolskiMariusz Dobrowolski to wielbiciel podróży motocyklowych, szczególnie w enduro, oraz pasjonat żeglarstwa i koszykówki amatorskiej. Jego zainteresowania obejmują obszary kreatywności, reklamy, mediów oraz działalności społecznej. Zawsze gotowy pomagać, Mariusz jest otwarty na realizację szczytnych celów i inspiruje innych do działania..

Damian Jackowski – serce inicjatywy MotoMikołaje Białystok i wieloletni motocyklista aktywny w społeczności Białegostoku. Jego pasja do dwóch kółek współgra z zaangażowaniem w działania charytatywne, czyniąc go inspiracją dla innych.

Magda Łapińska – to serce charytatywnych inicjatyw w Białymstoku. Jako doświadczona organizatorka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od lat angażuje społeczność w pomoc potrzebującym. Od 2023 roku wkłada swoją energię również w MotoMikołaje Białystok, gdzie jako skarbnik nie tylko współorganizuje wydarzenia motocyklowe, ale także dba o skuteczną pomoc dla potrzebujących. Pasjonatka motoryzacji i działaczka społeczna, Magda inspiruje do działania na rzecz wspólnego dobra.

Michał Zwoliński – to nie tylko mechanik, ale także prawdziwy pasjonat motocykli. W sztabie jest niezastąpioną osobą, gotową rozwiązać każdy problem, jaki może się pojawić. Jego wszechstronne umiejętności techniczne oraz głęboka znajomość motocykli sprawiają, że można na niego liczyć nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Magda Malinowska –  to nie tylko pasjonatka motocykli i rowerów, ale również doświadczona księgowa. Jej umiejętności nie kończą się jednak na obszarze finansów – doskonale przygotowuje wszystkie umowy z partnerami, dbając o szczegóły i zapewniając klarowność oraz profesjonalizm w każdej transakcji.

Maciej Backiel – to nie tylko doświadczony kierowca zawodowy, ale także prawdziwy pasjonat marki BMW, który zawsze pamięta o używaniu kierunkowskazów. Oprócz tego, jest również aktywnym motocyklistą, który czerpie radość z podróży dwoma kółkami. Jego pasja do motoryzacji sprawia, że jest nieodłączną częścią społeczności miłośników motocykli i samochodów.

 

 

 

 

Osoby które organizowały MotoMikołaje w poprzednich latach:

Paweł Prokopowski – współorganizator w latach 2013-2016 r. Kreatywny twórca, posiada wiele pomysłów i zainteresowań na które czasem brakuje czasu. Jako społecznik działa w organizacjach pozarządowych. Od wielu lat jeździ motocyklem i działa w społeczności motocyklistów w Białymstoku.

Monika Bartnicka – współorganizator akcji 2014-2017. Druga dama w zespole, i pasjonatka dwóch kółek. Pomaga ogarniać tematy handlowe. Lubi bardziej słuchać niż mówić i zaskakuje trafnością swoich wniosków i propozycji.

Michał Tyszko – współorganizator w latach 2014-2017 Prywatnie miłośnik prędkości, zawodowo grafik. Obecnie dużo czasu poświęca hobby jakim jest fotografowanie. Uwielbia wywoływać uśmiech na twarzach dzieci. Wykorzystuje swoje umiejętności na potrzeby kreacji wizualnej całego wydarzenia. Twórca obecnego logo MotoMikołaje.

Beata Szuchnicka‎ – współorganizator akcji od pierwszej edycji w 2013 r. Miłośniczka motocykli, biegów i maratonów. Studzi gorące męskie głowy. Dorzuca do zespołu kobiecą intuicję i mądrość.

 

Marek Andrzejuk – współorganizator akcji od drugiej edycji w 2014 r.  Uwielbia motocykle, samochody 4x4, żeglarz od kołyski. Sprawny negocjator oraz fundraiser, znajduje złote rozwiązania tam gdzie inni nie widzą.

 

Marcin Grześ – współorganizator od pierwszej edycji w 2013 r.  cichy introwertyk, woli obserwować otoczenie z boku. Młody stażem pasjonat motocykli. Wieloletni działacz w organizacjach pozarządowych w Białymstoku.

 

Jolanta Siemieniuk –  Urodzona Waga – sprawiedliwa, zrównoważona ale i zmienna. Motocyklistka i pasjonatka podróży motocyklowych bez względu na pogodę i porę dnia. Organizatorka kobiecych wypraw motocyklowych. Działaczka społeczna, angażująca się i wspierająca wszelkie akcje charytatywne.

 

Piotr Siemieniuk – . Od dziecka pasjonat pojazdów o dwóch kołach. Kocha podróże motocyklowe które współdzieli wraz swoją drugą połową (również motocyklistka).

 

Ola Lewczuk – Przemierza świat na motocyklu, zarażona miłością do dwóch kółek przez męża. Swoją radością i doświadczeniami z podróży dzieli się na swoim blogu, pokazując jak piękny jest świat z perspektywy globtrotera.

 

Michał Lewczuk Pasjonat podróży i zapalony motocyklista, który motocyklem będzie jeździł do końca świata i jeden dzień dłużej.