HO! HO! HO!

Mamy dla Was kochani Motomikołaje garść informacji o tegorocznej akcji.

Ze względu na fakt, że galerie handlowe są zamknięte, a to uniemożliwia nam coroczną kwestę stacjonarnie, przenosimy zbiórkę do ONLINE i rozpoczynamy już DZISIAJ wielką kwestę Motomikołaje 2020.

JAK MOŻNA ZATEM WSPOMÓC AKCJĘ:

I. poprzez wpłatę na stronie akcji w serwisie zrzutka.pl
Oczywiście, jak zawszę, KAŻDA wpłata jest ważna, nie liczy się kwota liczy się gest. Dodatkowo przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody do wpłat na akcję, pamiątkowe koszulki motomikołajowe w dwóch kolorach czarnym i zielonym
Wszystkie informacje na stronie: https://zrzutka.pl/e3r52d

II. Oczywiście wpłat można dokonywać również bezpośrednio na konto bankowe akcji. Przy wpłatach od 50 zł oczywiście też będą dla Was bonusy w postaci koszulek. Jeśli chcecie otrzymać taką motomikołajową koszulkę, wystarczy przy wpłacie dopisać treści przelewu, KOSZULKA + typ koszulki (męska, damska, dziecięca), kolor (zielony/czarny) oraz rozmiar.
Nr konta do wpłat: 94 8769 0002 0156 6259 2000 0010

P.S. Jak widzicie koszulki jak co roku są fantastyczne i warto je mieć!!!
Są męskie, są damskie, są dziecięce. Jeśli zastanawiacie się jaki rozmiar wybrać, na zdjęciach dołączonych do posta znajduje się rozmiarówka.

A jak będziecie mogli odebrać koszulki?
– Osobiście w Białymstoku po 4 grudnia 2020 roku.
– Przesyłka kurierska. Jeśli chcesz otrzymać koszulkę kurierem, nie ma problemu. Musisz tylko zrobić dwie rzeczy: podać adres do wysyłki i numer telefonu w treści przelewu oraz dopłacić kwotę 15 zł, czyli w tym przypadku minimalne wsparcie to 65 zł.

ZACZYNAMY ZBIÓRKĘ. Wierzymy, że jak co roku możemy na Was liczyć. Ogień🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️